?

Львівська весільна фотографія

Social capital

  • less than 10
Location:
Membership:
Moderated
Posting Access:
Select Members , Moderated
Ця спільнота присвячена професійній весільній фотографії у Львові.

Мета:
- "PR" - пропаганда хорошої, цікавої весільної фотографії
- "Мелодии и ритмы зарубежной эстрады" - аналіз кращого у весільній фотографії навколо нас
- "$$$" - тактика і стратегія цінової політики - щоб і фотографи ситі, і клієнти задоволені

Членство в спільноті:
Спільнота рада бачити всіх, не тільки професійних весільних фотографів (під терміном "професійні" спільнота має на увазі осіб, які цим заробляють).

Правила постинга.
Сюди можна постити як власні, авторські роботи, так і чужі з дотриманням копірайтів. Знімки повинні якимось чином стосуватися такої події в житті людини як одруження - проте це не означає, що йдеться лише про крупні позовані портрети наречених. Супроводжуйте знімки коротким текстом, який відповідає на запитання: ким знято, де і коли. Авторство ви можете зазначати у вигляді імен-прізвищ, ніків, сайтів, ЖЖ-юзерів, різноманітних скорочень і абревіатур, АЛЕ вони повинні бути зрозумілими модератору і членам спільноти. Модератор має право проводити ревізію робіт на предмет банальності чи невідповідності темі (з його точки зору, вибачайте :)
Технічні параметри: звичайно JPG, не більше 700 точок по широкій стороні кадру. Репортажі вітаються. Щонайбільше -дві фотографії на стрічку, решта - під кат. Творчі доробки злісних порушників будуть безжально публічно ліквідовані.

Social capital

  • less than 10

Statistics